LTL Acorn 6511MG -4G GSM Destekli Fotokapan

Referans:

₺22.999,00
Havale İle Ödemelerde %3 İndirim

Fotoğraf ve video mail atabilme

GSM Desteği

Tamamen görülmez LED

Full HD videolar

12MP fotoğraflar

AA alkalin pil yada 18650 lityum pil ile çalışabilme

Adet
Stoktaki son ürünler

Yeni 4G Fotokapan LTL Acorn® 6511MG-4G, 6 adet yüksek kapasiteli şarj edilebilir 18650 lityum (Li-ion) pil kullanımı sayesinde 3 yıla kadar süren(!) Yenilmez ultra uzun bekleme süresine sahiptir. LTL Acorn fotokapanlar artık, TV uzaktan kumandaları gibi çok uzun süre çalışıyor: pilleri takın ve unutun.

Yeni, patentli çift PIR hareket sensörü, yanlış ve eksik alarm sayısını azaltır.

Tam boyutlu fotoğraf ve video gönderme işlevi, pillerin şarjı bitmediği sürece fotokapana gitmenize gerek kalmadan devam eder.

Tam boyutlu fotoğraflar ve videolar 3 şekilde gönderilebilir:

 • Çekimden hemen sonra. 4G LTL Acorn fotokapan 1 dakika içinde 1.5 Mb resim, 3 dakika içinde 9.2 Mb boyutunda video gönderir.

 • Kullanıcının SMS ile isteği üzerine. Kullanıcı tarafından her zamanki düşük çözünürlüklü resim alındığında, kullanıcı gerekirse SMS komutuyla ilgili tam boyutlu fotoğraf veya video isteyebilir. Bunun için LTL Fotokapan Kamera Aracını kullanmak çok uygundur.

 • Fotokapan, gönderilmemiş tüm tam boyutlu fotoğrafları ve videoları günde bir kez, istenilen zamanda gönderir. Bu şekilde gönderme, pilden büyük tasarruf sağlar.

Genel Özellikler:

 1. 12MP çözünürlüğe sahip yüksek kaliteli resim.

 2. Ses kaydı, H.264 formatı ile 1440x1080 Gerçek yüksek çözünürlüklü ve ses kayıtlı video.

 3. USB C TİP soketi ile, parametreleri ayarlamak, kolay önizleme yapmak, fotoğrafları ve videoları tekrarlamak için kullanabileceğiniz harici, düğmeli kontrol kutusu takabilirsiniz.

 4. 4G LTE kablosuz iletim modülü ile yükleme hızları 50 Mbps'ye kadar çıkabilir. Patentli teknoloji ile 1 MB fotoğraf dosyalarını göndermek, 1 ila 2 Dakika içinde tamamlanabilir (en iyi ağ koşullarında ve uygun gönderme protokolünde).

 5. Çekilen resimler ve videolar telefona, eposta kutusuna veya FTP'ye 4G kablosuz ağ üzerinden MMS, eposta veya FTP ile gönderilir. Tek çekimli fotoğraf veya video dosyası boyutu 10 MB kadar tek parça olarak desteklenirken, 10 MB tan fazla boyutlu videolar ise 10 MB tan az boyutlu parçalara bölünecek ve otomatik olarak çok parçalı olarak gönderilecektir.

 6. SMS özellikli uzaktan kumanda, kamera ayarlarını değiştirmek, uzaktan kamera tetiklemek ve SMS komutu göndererek tam boyutlu resim göndermek için kamerayı kontrol etmeyi destekler.

 7. FTP yükleme fonksiyonunda, kamera çekim sonrası belirtilen FTP ye dosyaları yükler, kullanıcılar FTP üzerinden resim veya video indirebilir.

 8. Merkezi gönderme işlevi, ayarlanan süreye ulaşıldığında, kamera gün içinde çekilen tüm fotoğrafları veya videoları bir kerede gönderir. Güç tüketimini büyük ölçüde koruyabilir.

 9. LTL-6511W geniş açı serisi ürünleri ile 100 derece yüksek kalite geniş lens çekim aralığına sahiptir.

 10. Kamera + Video modu, kameranın her tetiklemede hem fotoğraf hem de video çekmesini sağlar.

 11. 1 saniyelik aralıklarla seri çekim yapın.

 12. Mükemmel gece görüşü için 940nm 42 adet LED ışıkları ile donatmak opsiyoneldir.

 13. Ultra uzun bekleme süresi: 4 AA alkalin pil ve pil kutusunda 6 18650 lityum pil ile 3 yıldan fazla.

 14. Çalışma sıcaklığı: -45 C° - +70 C°.

 15. Sıkı, su geçirmez muhafaza: IP66.

 16. Düşük Güç tüketimli, Çift PIR Pyroelektrik Kızılötesi Sensör patent teknolojisi ile kamera iki aşamalı çekim yapar, önce geniş kapsamasıyla hayvanları algılar, daha sonra çekim için hızlı bir şekilde tetikler, yaklaşık 60uA stand-by (bekleme durumu) akımı, sektörde öncü olmasını sağlar.

 17. Çabuk tetikleme hızı (0,8 sn).

 18. Yüksek doğruluktaki iki zamanlayıcı, kameranın belirtilen iki periyotta çalışmasını sağlar.

 19. Kamera için bir kimlik belirleyebilirsiniz, dosya adının öneki kimlikle aynı olabilir, böylelikle resimleri farklı bir yerden sınıflandırmayı kolaylaştırır.

 20. Tarih, saat, sıcaklık ve ay evresi resmin zaman damgasında gösterilebilir.

 21. Yetkisiz işlemleri önlemek için parola korumalı.

 22. Esnek ayar seçimi: PC kurulumu, Android veya Apple IOS mobil APP kamera ve 4G verilerinin parametreleri ayarlanabilir.

 23. İsteğe bağlı bellek üzerine yazma işlevi: yeni kayıtlara yer açmak için önceden çekilen resim veya videoları otomatik olarak silin.

 24. Güvenlik kutusunu ayrıca satın almak isteğe bağlıdır.

 25. Tripod ile sabitleme desteği.

 

Acorn
1 Öğe

Bunlara da İhtiyacınız Olabilir

Consequat magna massa vel suspendisse morbi aliquam faucibus ligula ante ipsum ac nulla.

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün:

Ürün karşılaştırmaya eklendi.